سه‌شنبه, 26 شهريور 1398
  • ساعت : ۹:۳۹:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ 
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:
برگزاری نخستین نشست مردمی طوبای عشق

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری نخستین نشست مردمی طوبای عشق

نخستین نشست مردمی با عنوان طوبای عشق پیرامون واقعه صلح امام حسن(ع) تا واقعه عاشورا در سمنان برگزار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری نخستین نشست مردمی با عنوان" طوبای عشق" در سمنان خبر داد.

عباس بابایی طی اعلام خبر فوق اظهار داشت: این نشست شنبه بیست سوم شهریور ساعت 19:30 در تالار حکیم الهی فرهنگسرای کومش آغاز و در روزهای یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 شهریور ادامه دارد.

وی با بیان اینکه نخستین نشست مردمی طوبای عشق پیرامون واقعه صلح امام حسن(ع) تا واقعه عاشورا ،جریا شناسی سیاسی عاشورا و نقش اهل بیت امام حسین (ع) در نهضت عاشورا مورد بحث ،بررسی و اظهار نظر قرار می گیرد،تصریح کرد:شعرخوانی آیینی،مذهبی توسط شاعران اهل بیت استان، بیان تاریخی واقعه کربلا به صورت نقالی خوانی از کتاب منتهی الامال نوشته شیخ عباس قمی بحث و گفت و گو با حضور حجت الاسلام و المسلمین روشن بین،کارشناس دینی و عاشورا پژوه از جمله های این نشست فرهنگی می باشد.

بابایی در ادامه عنوان کرد: موضوع گفتمان در شب اول ،دوم و سوم به ترتیب  درخصوص "چرا امام حسین(ع) صلح کرد" ،"چرا امام حسین قیام کرد " و" بیان فضایل اخلاقی و سیره زندگی امام حسین(ع) از جمله ایثار و آزادگی "و ....می باشد.

این نشست با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان،موسسه موج فرهنگ ، ادارهفرهنگ و ارشاد اسلامی ،دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان برگزار می شود.

#نشست_مردمی_طوبای_عشق
#روابط_عمومی_سازمان_فرهنگی_اجتماعی_و_ورزشی 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.4.0.0