پنج‌شنبه, 30 آبان 1398
  • ساعت : ۹:۵۲:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ 
شصت و یكمین جلسه كمیسیون عمران وشهرسازی
شصت و یکمین جلسه کمیسیون عمران وشهرسازی با حضور  ریاست آموزش و پرورش شهرستان و خیرین  مدرسه خیریه (رادمهر) واقع در حکیم الهی برگزار شد.

شصت و یکمین جلسه کمیسیون عمران وشهرسازی با حضور  ریاست آموزش و پرورش شهرستان و خیرین  مدرسه خیریه (رادمهر) واقع در حکیم الهی برگزار شد.

درخصوص لایحه شهرداری و درخواست آموزش و پرورش پیرامون احداث بنای مدرسه خیریه رادمهر واقع در خیابان حکیم الهی ، بدون تجمیع سه پلاک و تغییر کاربری از مسکونی به آموزشی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت . 

بر اساس گزارش شهرسازی منطقه یک طبق ضوابط طرح جامع آموزش و پرورش می بایست وفق مقررات نسبت به تجمیع  و تغییر کاربری به آموزشی اقدام ، تغییر کاربری نیز به ماده ۵ ارجاع  سپس پروانه ساخت صادر شود.

در خصوص پیاده راه سازی خیابان امام (ره) می بایست مدیریت واحد جهت کف سازی و بدنه سازی حاکم شود . تاسیسات شهری علی الخصوص فرسودگی شبکه آب در این نقطه حائز اهمیت بوده و منجر به تعطیلی کار می شود.

با توجه به اینکه معبر بسیار حساس است لذا ابتدا باید جابجایی تاسیسات شهری با هماهنگی دستگاههای خدمات رسان  انجام شود با توجه به هزینه زیاد هر روز تعطیلی این پروژه برای شهرداری ، مقرر گردید جهت برنامه ریزی همزمان ، توسط دستگاههای اجرایی  ذیربط و شهرداری هماهنگی لازم  صورت پذیرد .


#کمیسیون_عمران_شهرسازی_شورا
#روابط_عمومی_شورای_اسلامی_شهر_سمنان
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0