پنج‌شنبه, 30 آبان 1398
  • ساعت : ۸:۵۳:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ 
امضای تفاهم نامه گردشگری با هدف توسعه صنعت گردشگری سمنان
تفاهم نامه توسعه گردشگری شهرهای تهران و سمنان امضا شد.

امضای تفاهم نامه گردشگری با هدف توسعه صنعت گردشگری سمنان 

تفاهم نامه توسعه گردشگری شهرهای تهران و سمنان امضا شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محمودرضا دارایی مدیر گردشگری شهرداری سمنان گفت: با هدف مشارکت و برقراری همکاری های متقابل و انتقال تجربیات در زمینه توسعه صنعت گردشگری شهری و فراهم نمودن زمینه ارائه خدمات گردشگری به شهروندان انعقاد تفاهم‌نامه با ستاد گردشگری شهرداری تهران، صورت گرفت.

دارایی افزود : در نشست مشترک نمایندگان شهرداری‌های تهران، قزوین، سمنان، قم و ورامین، تفاهم‌نامه‌ای بین ستاد گردشگری پایتخت و شهرداری‌های هر یک از شهرهای نامبرده منعقد شد تا از طریق هم‌اندیشی و هم‌افزایی، نتایج شایسته‌ای در رونق گردشگری این شهرها حاصل شود.

وی با اشاره به نقش جاذبه های گردشگری سمنان و تهران و نزدیکی مسیر بیان داشت :  ایجاد هرچه بهتر شهر گردشگری ، همچنین افزایش و جذب سرمایه گذار در این حوزه از مهمترین اهدافی است که در انعقاد تفاهم نامه های توسعه گردشگری دنبال می شود و در آینده ایی نزدیک تفاهم نامه گردشگری با شهر قزوین نیز انجام می شود . 

 مدیر گردشگری شهرداری سمنان گفت : در سند برنامه های راهبردی سمنان ، گردشگری الویت اول توسعه مطرح شده و برای اجرایی شدن این تفاهم نامه  به یک برنامه ریزی جامع نیاز داریم تا بتوانیم ضمن برجسته نمودن جاذبه های گردشگری سمنان ، زمینه را برای معرفی بهتر به جامعه پرمخاطب شهر تهران فراهم نموده و توسعه گردشگری را رقم بزند که تحقق این مهم نیازمند همکاری همه دستگاههای مربوط است . 

شایان ذکر است در مراسم امضای این تفاهم نامه که به مناسبت روز تهران در عمارت تاریخی کوشک امیر سلیمانی این شهر انجام شد مهدی سیف رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران، حمید قاسمی معاون برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری سمنان ، محمودرضا دارایی مدیر گردشگری شهرداری سمنان و مدیران گردشگری شهرهای قم ، ورامین و  قزوین حضور داشتند .


#مدیریت_گردشگری
#سمنان_در_مسیر_توسعه 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0